آئودی e-tron GT معرفی شد
آذر ۸, ۱۳۹۷
فراری SP3JC معرفی شد
آذر ۱۱, ۱۳۹۷

رونمایی نیسان از ماکسیما ۲۰۱۹

رونمایی نیسان از ماکسیما ۲۰۱۹

شرکت نیسان همانند دیگر رقبا در جریان نمایشگاه لس آنجلس ۲۰۱۸ از مدل ۲۰۱۹ سدان میان سایز ماکسیما رونمایی کرد. البته این مدل جدید نسل بعدی ماکسیما محسوب نمی شود بلکه شرکت ژاپنی تنها برخی تغییرات را روی آن داده تا به عنوان یک مدل جدید رونمایی شود. تغییرات ظاهری و داخل کابین کاملا محدود هستند و بیشتر افزوده شدن فناوری هایی را دربرمی گیرد. نیسان در نمایشگاه لس آنجلس با دستی پر آمد و علاوه بر ماکسیما، فیس لیفت مورانو کراس اوور نیز رونمایی شد.

از ویژگی های مدل ۲۰۱۹ نیسان ماکسیما باید به چراغ های LED بومرنگی، جلوپنجره V شکل، رینگ های ۱۹ اینچی جدید، کاپوت برجسته تر و چندی دیگر اشاره کرد. نیسان سعی کرده تغییرات محدود باشند به صورتی که افراد هنگام مشاهده نخست این خودرو تغییرات خاصی را مشاهده نکنند. از این رو طراحی ظاهری ماکسیما جدید گسترده نیست تا به ویژگی های مختلف ظاهری و داخلی آن اشاره کرد. شاید تغییرات حاصل شده گسترده نباشند اما نیسان معتقد است مدل ۲۰۱۹ ماکسیما بهبودیافته تر شده تا تجربه رانندگی بهتری را رقم زند.

در بخش عقب چراغ های LED جدید با اسپویلری یکپارچه قابل مشاهده است و نیسان سعی کرده ساختاری نسبتا اسپرت نیز به این خودرو ببخشد. در مجموع بیش از ۵ تریم مختلف ماکسیما ۲۰۱۹ به فروش می رسد که از جمله باید به S, SV, SL, SR, Platinum اشاره کرد. تمامی این تریم ها با ویژگی های خاصی همراه هستند و قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. البته رینگ ۱۹ اینچی جدید را تنها در نسخه Platinum می توان دریافت کرد. در کابین داخلی طراحی صندلی جدیدی قابل مشاهده است و تریم باکیفیت چرمی با دوخت هایی نیز می توان شاهد بود. فرمان اسپرت در کنار ترکیب رنگی شبیه به GT-R، از ویژگی های این سدان قدرتمند نیسان می باشد. مدل SR Premium Package این خودرو از سقف پانورامای دوگانه برخوردار بوده و تجربه خوبی رقم می زند. خارج از کابین نیز دوربین ۳۶۰درجه ای برای ایمنی بیشتر در رانندگی تعبیه شده و گذشته از آن باید به مجموعه ای سیستم های ایمنی اشاره کرد.

مجموعه ای که ترمز دستی اضطراری اتوماتیک با تشخیص عابر پیاده، هشدار کورسنجی، هشدار عبور از راه دور، هشدار خروج از خط، نورهای پرتوی کمکی و ترمز اتوماتیک اشاره داشت. گفتنیست که شرکت نیسان برای دو تریم Platinum و SR ماکسیما ۲۰۱۸ ویژگی های برجسته و لوکسی به کار گرفته است. دان مونک معاون ارشد فروش و بازاریابی نیسان امریکای شمالی معتقد است ماکسیما یکی از مهمترین مدل های کمپانی محسوب می شود و کیفیت ساخت بالایی برای آن در نظر گرفته شد و همچنین مدت زمان طولانی از حضور این برند در بازار می گذرد.  ماکسیما جدید در اواسط دسامبر راهی بازار می شود و از پیشرانه ۳٫۵ لیتری شش سیلندر ۳۰۰ اسب بخاری بهره می برد که با قیمت ۳۳ هزار دلار در نسخه پایه قابل خرید است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *