امگرند جی اس ای محصول الکتریکی جیلی معرفی شد
آبان ۲۲, ۱۳۹۷
آشکار شدن نسل جدید مزدا ۳ در خیابان
آبان ۲۳, ۱۳۹۷

دوکاتی و معرفی دوچرخه کارآمد

دوکاتی و معرفی دوچرخه کارآمد

شرکت دوکاتی بیشتر به عنوان تولیدکننده موتورسیکلت شناخته می شود و به تازگی تصمیم گرفت در اقدامی غیرمنتظره از دوچرخه قابل توجه و جدید خود رونمایی کند. در جریان نمایشگاه موتورسیلکت EICMA میلان ایتالیا، دوچرخه برقی کوهستانی MIG-RR توسط شرکت ایتالیایی معرفی شد.

MIG-RR یک دوچرخه منحصربفرد در مقایسه با دیگر دوچرخه های موجود است اگرچه طراحی نسبتا مشابه ای دارد. از آنجایی که برخی مسیرهای کوهستانی را نمی توان با موتورسیکلت عبور کرد، بهترین وسیله یک دوچرخه برقی کوهستانیست و این شرکت نیز دست به کار شد.

دوکاتی معتقد است برای عبور از برخی مناطق کوهستانی نیاز است تا دوچرخه الکتریکی کوهستانی قدرتمندی به کار گرفت و MIG-RR نیز یکی از آنهاست. دوکاتی می خواهد محصول جدید را در بازارهای مختلفی به فروش برساند و تنها به بازار اروپا اکتفا نمی کند.این شرکت می گوید در توسعه دوچرخه شرکت BMX  و  Down Hill از قهرمانان مسابقات دوچرخه سواری کمک گرفته شده است. گزارش ها نشان می دهد این دوچرخه در حقیقت نسل جدیدی از دوچرخه های MIG  است. این محصول به پیشرانه الکتریکی در وسط شیمانو Steps با قدرت ۲۵۰ واتی بهره می برد. چنین موتوری می تواند گشتاور  ۷۰ نیوتن متری را تولید کند.

با موتور قرار گرفته در محل پدال ها می توان نیروی بیشتری به  MIG-RR  در برخی مناطق ناهموار بخشید تا بتواند عبور کند. باتری های مورداستفاده  ۳۶ ولت و ۱۴ آمپر ساعت است. این باتری برای کاهش وزن دوچرخه در نظر گرفته شده و فارغ از باتری های بالای شاسی است. با سیستم تعلیق FOX 36 Float 29 ، دوچرخه MIG-RR می تواند از مناطق صعب العبور به راحتی عبور کند. با وجود شوک DPX2 در عقب که می تواند ۱۶۰ میلیمتری به حرکت درآید، تعلیق قابل توجهیست. دسته فرمان کربنی، ترمز ۴ پیستونه هیدرولیکی و دنده ۱۱ تایی شیمانو XT از جمله ویژگی های این دوچرخه کوهستانی برقیست.

لاستیک جلو این دوچرخه ۲۹ و عقب ۲۷ اینچیست که حرکت سریعتر را به ارمغان می آورد. به گفته دوکاتی محصول جدید ۲۲ کیلوگرم وزن داشته و اوایل سال آینده روانه بازار خواهد شد.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت دوکاتی مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *