انتشار تصویر تیزری از نسل جدید جنسیس G90
آبان ۲۱, ۱۳۹۷
انتشار تصویر رسمی شاسی بلند فول سایز هیوندا
آبان ۲۲, ۱۳۹۷

موتورسیکلت FTR1200 در چهار تریم عرضه می شود

به تازگی  شرکت indianmotorcycle تصمیم گرفت موتورسیکلتی را به نام FTR1200 معرفی کند که در تریم های مختلف قابل خرید است. تریم هایی که شامل اسپرت، ماجراجویی، خیابانی و چندی دیگر می شود.

FTR1200 در حقیقت یک پلتفرم سفارشی موتورسیکلت است و نباید آن را یک موتورسیکلت کامل دانست. این موتور در تمامی بخش ها از جمله پیچ و مهره و قطعات، از مخزن کربنی تا پایه های عقب، جای بار و ساختار اگزوز قابل سفارشیست.

شرکت موردبحث این موتورسیکلت را در پک های sport, touring، rally collections و tracker collection به فروش می رساند که هر یک با توجه به شرایطی از ویژگی های خاصی بهره می برند. FTR1200 یک مدل معمولی نیست و اگرچه پلتفرم سفارشی محسوب می شود، از قدرت عملکرد بالایی نیز بهره می برد.

گفتنیست موتور از اگزوزهای شاتگانی دوگانه S&S بهره می برد. این موتور همانند برخی دوچرخه های کانسپت خیره کننده است.

مدل tracker collection 

این نسخه همانند موتورهای مسابقه ای از صندلی کم عمق، شماره بندی روی بدنه و اگزوزهایی در قسمت بالا چرخ برخوردار است. ساختار مدل tracker collection  این موتور همانند دیگر موتورسیکلت های پیست است.

مدل اسپرت کالکشن

این نوع از موتورسیکلت FTR1200 برای به کارگیری در خیابان های شهر و دیگر مناطق تعریف شده است از این رو ساختار استاندارد و کارآمدی دارد. از جمله باید به قطعات فیبرکربنی، صندلی راحت، اگزوز دوگانه در قسمت زیرین و چندی دیگر اشاره کرد.

مدل rally collections

 

این نسخه همانطور که از نامش پیداست برای مسابقات رالیست. از این رو سعی شده ویژگی هایی متناسب با شرایط چنین مسابقات صحرانوردی داشته باشد. از اگزوزهای دوشاخ مشابه نسخه tracker collection ، بدنه سفید رنگ، صندلی های نسبتا کم عمق و برخی دیگر باید اشاره کرد.

مدل touring

یکی از بهترین نسخه ها touring است که بسیار راحت و کارآمد می باشد. این نسخه از شیشه در قسمت جلو، صندلی های گسترده تر، سیستم اگزوزی در قسمت زیرین و به صورت دوگانه، بدنه مشکی رنگ و ساختاری استاندارد بهره می برد.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت شرکت indianmotorcycle مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *