انتشار بروزرسان جدید برای بازی ریسینگ Gran Turismo Sport
آبان ۱۷, ۱۳۹۷
اولین موتوروسیکلت برقی هارلی دیویدسون معرفی شد
آبان ۱۹, ۱۳۹۷

Arc Vector موتورسیکلت الکتریکی منحصربفرد

Arc Vector موتورسیکلت الکتریکی منحصربفرد

شرکت Arc یکی از برندهای مطرح فعال در زمینه توسعه موتورسیکلت محسوب می شود که همیشه سعی داشته ایده های بزرگ خود را عملی سازد. ایده هایی که آن را در مقایسه با رقبا برتر سازد.در صنعت تولید موتورسیکلت شرکت های فعال متعددی وجود دارند که هر یک توانستند برندی بزرگ را برای خود دست و پا کنند. در این بین Arc نیز در جریان نمایشگاه میلان ایتالیا از موتورسیکلت منحصربفرد خود Arc Vector رونمایی به عمل آورد.

این موتور نه تنها طراحی مدرن و قابل توجهی داشته بلکه از پیشرانه بسیار سریع الکتریکی نیز بهره می برد و قادر است عملکرد بالایی از خود نشان دهد. هنگامی آرک وکتور در نمایشگاه میلان این موتورسیکلت را به نمایش درآورد، موجب حیرت همگان شد.

Arc شرکتیست که توسط Mark Truman یکی از اعضای شرکت Jaguar تاسیس شده است و برندی بزرگ را ایجاد کرد. ترومن و تیم مهندسی نابغه خود تصمیم گرفت یک موتورسیکلت حرفه ای را به نام Arc Vector رونمایی کند.به گفته کمپانی موتور موردبحث با پیشرانه ۹۵ کیلوواتی الکتریکی می تواند به سقف سرعت ۲۴۱ کیلومتربرساعت برسد و در ۲٫۷ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر بر ثانیه می رسد. بنابراین موتورسیکلت آرک وکتور یک مدل معمولی نیست و باید آن را مدل برجسته ای دانست.

به گفته Arc تنها ۳۵۵ دستگاه از موتورسیکلت  Arc Vector به تولید می رسد و هر یک نیز قیمت ۱۱۷ هزار دلاری یا ۹۰ هزار پوندی دارد. این شرکت سعی کرده طراحی بسیار خاصی را در Arc Vector به کار گیرد تا همگان به تحسین چنین سبک طراحی موتورسیکلت بپردازند. بدنه ای از جنس فیبرکربن اجازه می دهد Arc Vector عملکرد حرکتی بهتری از خود نشان دهد و یک مدل برجسته است.با ترمزهای Brembo و کمک فنرهای Ohlins این موتورسیکلت یک مدل معمولی نیست. Arc Vector گفتنیست ۲۵ درصد سبک تر از رقبا آن می باشد و تجربه خوبی را رقم زده که به صورت محدود نیز عرضه می شود.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت آرک مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *