ام وی آگوستا و معرفی موتورسیکلت Dragster 800 RR Pirelli
مهر ۱۱, ۱۳۹۷
رونمایی آئودی از R8 LMS 2019
مهر ۱۳, ۱۳۹۷

رونمایی دوکاتی از موتورسیکلت Scrambler Icon 2019

دوکاتی شرکت موتورسیکلتسازی ایتالیایی است. موتورسیکلت‌های این شرکت به داشتن طرح بدنه زیبا و نیز کیفیت فنی مناسب مشهورند. شرکت دوکاتی را، برادران دوکاتی در سال ۱۹۲۶ پایه‌گذاشتند. مالکیت این شرکت از آن زمان تاکنون چندین بار تغییر کرده است. هم‌اکنون دفتر مرکزی این شرکت و کارخانه تولیدی آن، در شهر بولونیا، ایتالیا قرار دارند.

موتورسیکلت‌های این شرکت، در چند دسته اصلی تولید می‌شود. دوکاتی در مسابقات قهرمانی موتوجی‌پی و سوپربایک، شرکت می‌کند و بارها برنده جایزه اول شده‌است. شرکت خودروسازی آئودی، از طریق زیرمجموعه خود؛ لامبورگینی صاحب برند دوکاتی محسوب می‌شود و با توجه به اینکه آئودی خود یکی از شرکت‌های تابعهگروه فولکس‌واگن می‌باشد، لذا این کمپانی آلمانی، مالک اصلی شرکت دوکاتی، به‌شمار می‌آید.

به تازگی این شرکت تولیدکننده موتورسیکلت از محصول جدید خود Scrambler Icon 2019 رونمایی کرد. مدلی که برگرفته از محصول پیشین با ویژگی های جدید است. Scrambler Icon 2019 دارای ابعاد کامپکتی بوده و یک موتورسیکلت بزرگ محسوب نمی شود. با طراحی بروزرسانی شده این محصول جدید نظر هر فردی را به خود جلب می کند و بسیار کارآمد نیز محسوب می شود.

با پیشرانه ۸۰۳ سی سی ۷۳ اسب بخاری می توان انتظار عملکرد مطلوبی از Scrambler Icon 2019 داشت. نسل اول Scrambler Icon سال ۲۰۱۴ معرفی شد و با استقبال خوبی هم مواجه شده است. دوکاتی امیدوار بوده نسل جدید آن با چراغ های LED، طراحی بروزرسانی شده و موتور ارتقایافته بتواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

با رینگ های ۹ پر آلومینیومی، صفحه نمایش سیاه و سفید دیجیتال و چندی دیگر ویژگی های مطلوبی برای این موتورسیکلت کارآمد در نظر گرفته شده است. Scrambler Icon 2019 با قیمت ۹۴۰۰ دلار بزودی روانه بازار خواهد شد. برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت شرکت دوکاتی مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *