بازی Forza Horizon 4 دردسترس قرار گرفت
مهر ۱۱, ۱۳۹۷
رونمایی دوکاتی از موتورسیکلت Scrambler Icon 2019
مهر ۱۳, ۱۳۹۷

ام وی آگوستا و معرفی موتورسیکلت Dragster 800 RR Pirelli

شرکت MV Agusta یکی برندهای مطرح تولیدکننده موتورسیکلت شناخته شده که همیشه شاهد معرفی مدل های مسابقه ای و قدرتمندی از این کمپانی هستیم. به تازگی شرکت موردبحث تصمیم گرفت مدل مسابقه ای و قدرتمند Dragster 800 RR Pirelli را معرفی کرد.

Dragster 800 RR Pirelli دارای طراحی حرفه ای بوده و نظر هر فردی را جلب می کند. بدنه ای با رنگ ترکیبی زرد و مشکی که بیشتر روی مدل های قدرتمند به کار گرفته می شود در این موتورسیکلت قابل مشاهده است.

گفتنیست در ساخت این موتورسیکلت پیرلی و ام وی آگوستا با یکدیگر همکاری داشتند و نتیجه آن موتورسیکلت قدرتمندی به نام Dragster 800 RR Pirelli است. این مدل یک هدیه‌ی ویژه‌ی از سوی ایتالیایی‌ها به عاشقان موتورسیکلت محسوب می شود. هنگامی که دو شرکت ایتالیایی در کنار هم قرار می‌گیرند، برجسته‌ترین ویژگی در محصول نهایی چیزی جز زیبایی نخواهد بود. متخصصان پیرلی و MV Agusta از آخرین روش‌های مهندسی بهره گرفته تا مدل تولید محدود Dragster 800 RR Pirelli در برخی از پنل‌های بدنه، از لاستیک کمک بگیرد.

این موتورسیکلت که بر اساس بروتاله ۸۰۰RR تولید شده است، با طرح سفارشی پیرلی به رنگ‌های زرد، سفید، نقره‌ای، سیاه و آبی (ترکیب زرد/سیاه/نقره‌ای و آبی/سفید/نقره‌ای) به فروش خواهد رسید. رینگ‌ها، صندلی و بخش‌هایی از بدنه نیز به رنگ‌های موجود درآمدند تا موجب جلب توجه بیشتر شده‌ باشند. طرح‌های بدنه و رنگ‌آمیزی با الهام از تایر دیابلو سوپرکورسا SP پیرلی در نظر گرفته شده است.
اما متفاوت‌ترین ویژگی این موتورسیکلت ، استفاده از لاستیک در بدنه است؛ بخش بیرونی مخزن سوخت و پنل روی آن، پلاستیک مخصوص پیرلی که در برابر خط و خش مقاومت بالایی دارد.

سراگزوزهای سه‌تایی سنتی بروتاله نیز به پوشش محافظتی سرامیک برای مقاومت بیشتر در برابر دمای بالا، مجهز شدند. این مدل تولید انبوه نیست و به شکل محدود به تولید خواهد رسید، در بخش قوای محرکه تغییری نکرده و همچنان از موتور ۳ سیلندر ۷۹۸ سی‌سی، با قدرت ۱۴۰ اسب بخار (دور موتور ۱۲۳۰۰)، گشتاور ۸۷ نیوتن‌متر (دور موتور ۱۰۱۰۰) و سقف سرعت ۲۴۴ کیلومتر بر ساعت بهره می‌برد.

 Dragster 800 RR Pirelli، نسخه‌ی پیرلی اعلام نشده است اما مدل استاندارد بروتاله ۸۰۰RR با قیمت پایه ۱۶ هزار یورو (حدود ۱۸ هزار و ۵۰۰ دلار) به فروش می رسد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت ام وی ام آگوستا مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *