اختلاف قیمت ۴ میلیونی دنا پلاس در بازار
شهریور ۱۳, ۱۳۹۶
دکتر از بیمارستان مرخص شد
شهریور ۱۳, ۱۳۹۶

سوزوکی ویتارا فیس لیفت می شود

موتوران – سوزوکی ویتارای کنونی در سال ۲۰۱۴ معرفی شد و فیس لیفتی برای مدل سال ۲۰۱۸ خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری “موتوران“به نقل از خبر خودرو، نمونه آزمون سوزوکی ویتارا ۲۰۱۸ اخیرا در حال تست در اروپا دیده شده است.

سوزوکی ویتارا مدل ۲۰۱۸ پس از فیس لیفت دارای به روز رسانی های طراحی اندک خواهد بود. تغییرات این خودرو شامل جلوپنجره ارتقا یافته، سپرهای بازطراحی شده و چراغ های عقب اصلاح شده خواهد بود. می توان انتظار داشت رینگ های آلیاژی با طراحی نوین نیز برای این خودرو ارائه شود. تغییرات کابین این خودرو شامل روکش و تریم جدید به همراه سیستم سرگرمی ارتقا یافته خواهد بود. سیستم سرگرمی مدل کنونی این خودرو دارای قابلیت اتصال اپل کارپلی و MirrorLink است. نسخه به روز شده این سیستم از اندروید اتو نیز پشتیبانی می کند.

سوزوکی ویتارا دارای طول ۴۱۷۵ میلی متر، عرض ۱۷۷۵ میلی متر و ارتفاع ۱۶۱۰ میلی متر است. اینC-SUV دارای فاصله بین دو محور ۲۵۰۰ میلی متر و ۱۸۵ میلی متر ارتفاع از زمین است. این خودرو با موتور M16A ۱٫۶ لیتری دمش طبیعی بنزینی با قدرت ۸۸ کیلووات و گشتاور ۱۵۶ نیوتون متر، K14C ۱٫۴ لیتری توربوشارژ بنزینی با قدرت ۱۰۳ کیلووات و گشتاور ۲۲۰ نیوتون متر و D16AA ۱٫۶ لیتری توربوشارژ دیزلی  با قدرت ۸۸ کیلووات و گشتاور ۳۲۰ نیوتون متر عرضه می شود.

علی عالیان
علی عالیان
خبرنگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *