جزییات خودروی TVR منشر شد
تیر ۲۵, ۱۳۹۶
آموزش رایگان دوچرخه‌سواری در بوستان ترافیک
تیر ۲۵, ۱۳۹۶

بهترین سدان لوکس کامپکت به انتخاب موتورویک!

 

موتوران – انتخاب برنده بلامنازع از بین ۷ سدان اسپورت فوق‌العاده کاری سخت است و البته یک نمونه‌ی آلمانی توانسته طی تست‌های متعددی که صورت گرفته رقبای خود را کنار بزند.

به گزارش پایگاه خبری “موتوران” به نقل از پدال، آیا این خودرو مرسدس بنز C کلاس است؟ یا ب‌ام‌و سری ۳ اسپورت؟ یا ارباب حلقه‌ها یعنی آئودی A4؟ خب با ادامه مطلب همراه باشید تا این موضوع را بفهمید. دیگر شرکت‌کنندگان این تست عبارت‌اند از جگوار XE، آلفارومئو جیولیا، لکسس IS و کادیلاک ATS.

تیم تست موتور ویک تمامی خودروها را در تست‌های جالب‌توجهی شرکت داده که از آن جمله می‌توان به تست‌های شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت، طی مسافت ۴۰۰ متر، آزمون‌های کیفیت و چابکی و… اشاره کرد. البته برخی خودروها ثابت کرده که رانندگی جذاب‌تری نسبت به سایرین دارند.

آلفارومئو جیولیا از زمان عرضه تاکنون در تست‌های متعددی درخشیده و در این رقابت نیز از جمله بهترین‌ها بوده است. حتی جیولیا در انتهای تست در میان یکی از ۳ خودروی برتر قرار گرفته است. این در حالی رقم خورده که رقبای گران‌تری پشت سر آلفارومئو مشغول استشمام دود اگزوز بوده‌اند!

تنها سورپرایز بزرگ این تست مکانی بوده که به جگوار XE تعلق گرفته است. جدای از این موضوع، لکسس IS طبق انتظارات در رتبه آخر قرار گرفته و البته ب‌ام‌و سری ۳ نیز سن بالای خود را به همگان نشان داده است.

تصاویر بیشتر

 

ویدئوی زیر را تماشا کنید تا با بهترین سدان لوکس کامپکت بازار به انتخاب موتور ویک آگاه شوید.

 

علی عالیان
علی عالیان
خبرنگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *